camp ψ half-blood
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przy barze

Go down 
AutorWiadomość
Greg Forney
Dziecko Dionizosa
Dziecko Dionizosa
Greg Forney


Wiek : 26
Złote drachmy : 290
Liczba postów : 102
Specjalne umiejętności : Kolo od wina i imprez. Kumpluje się z Królem Upiorów. Razem chleją w piekle.

Przy barze Empty
PisanieTemat: Przy barze   Przy barze EmptyPią Kwi 24, 2015 1:32 pm



Przy barze 21kmg5c
Tutaj możesz zamówić drinka, czy pogadać z barmanem. Jest całkiem spoko gościem, choć w ogóle na takiego nie wygląda. No i ma mocną głowę, a jak się postarasz, to może dasz radę namówić go, żeby wypił z Tobą kielicha... Czy osiem... Potem już sam stawia kolejki! Tylko uważajcie, żeby szef Was nie przyłapał, bo będzie zabawnie.

Cennik:
Drink „Specjalność Satyrka” – 9 xy
Czyli tzw. Kociołek Panoramiksa, jeśli wiesz, co mam na myśli. Większe ilości mogą powodować nieoczekiwane… Zawroty głowy i zwroty akcji.
Drink „Boska Ambrozja” – 8 xy
Nie ma nic wspólnego z ambrozją, ale uważaj! Jest mocny. Nawet ja po jednym śmiałem się z głupich żartów o Dionizosie!
Drink Mohito – 6 xy
Taki zwykły, jak wszędzie. Jakaś mięta, limonka, trochę lodu i alkoholu. Dobry, ale jeśli chcesz się porządnie wstawić, to nie trać na niego hajsu.
Piwo „Nimfia pieśń” – 4 xy
Dobre, ma w sobie jagodową nutkę.
Koktajl  „Niebiańskie ukojenie” – 4 xy (różne smaki)
Sok ze świeżych owoców – 5 xy
O tych ,,trunkach’’ (dobre sobie!) się nie wypowiem, bo nie chodzę do barów na soczek. Znajome mówią, że całkiem dobre, ale... Ja tam im nie wierzę!



Powrót do góry Go down
 
Przy barze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przy barze
» Przy kolumnach
» Przy strumyku
» Przy posągu
» Przy Big Benie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
camp ψ half-blood :: OBÓZ HEROSÓW :: OBÓZ :: "SZALONA WINOROŚL"-
Skocz do: